تبلیغات
نشانه های نزدیک بودن ظهور - hحرار الشام به جبهه النصره پیوست


 منبع نزدیک به گروه تروریستی «احرار الشام» اعلام کرد که ترکیه به عناصر این گروه دستور داده است، به گروه تروریستی موسوم به «جبهه النصره» بپیوندند.
  پس از آغاز عملیات‌های ارتش سوریه، در روزهای اخیر روند پیوستن عناصر وابسته به گروه‌های تروریستی به گروه «جبهه النصره» شدت گرفته است.

روزنامه دولتی «الوطن» سوریه گزارش داد، به خاطر حمایت‌های گسترده عربستان، قطر و ترکیه از گروه تروریستی جبهه النصره (شاخه القاعده در سوریه)، عناصر سایر گروه‌های تروریستی حاضر در استان «ادلب» در حال پیوستن به این گروه هستند.

یک منبع نزدیک به گروه تروریستی «احرار الشام» اعلام کرد که ترکیه رسما از فرمانده‌ها و عناصر این گروه و سایر گروه‌های موسوم به «فتح ادلب» خواسته است که با النصره بیعت و از عناصر آن حمایت کنند؛ چرا که به گفته آنکارا النصره وظیفه «حمایت از مرزها و خطوط مقدم در سهل الغاب و اطراف جسر الشغور را بر عهده دارد».

به گفته این منبع، بیش از 200 عضو احرار الشام در سه روز اخیر به النصره پیوسته‌اند ولی 13 نفر از آنها این مسئله را اعلام کرده‌اند.

برخی از منابع محلی در ادلب نیز اعلام کردند، از آنجایی که النصره در مقابل احرار الشام اختیارات بیشتری دارد قوی شده است؛ احرار الشامی که ابتدا درخشیدن گرفت و پس از آن افول کرد.

منبع : فارس


تاریخ : دوشنبه 27 مهر 1394 | 11:38 ق.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • پارسیان دانلود