تبلیغات
نشانه های نزدیک بودن ظهور - "ایمن الظواهری" خواستار اتحاد داعش و القاعده علیه ایران و روسیه شد
خبرگزاری میزان - "ایمن الظواهری"، سرکرده گروه تروریستی القاعده، در پیام صوتی خواستار اتحاد عناصر گروه های تروریستی در سوریه و عراق علیه ایران، روسیه، آمریکا و حزب‌الله شد.
به نقل از "اسپوتنیک نیوز"، در پیام صوتی که دیروز یکشنبه در اینترنت منتشر شد، "ایمن الظواهری"، گفته است: آمریکایی‌ها، روس‌ها، ایرانی‌ها، علوی‌ها و حزب الله در حال هماهنگی در جنگ علیه ما هستند، آیا ما قادر نیستیم که جنگ بین خود را متوقف کرده و تلاش‌های خود را به مبارزه با آنها معطوف کنیم؟"

بنابر این گزارش، زمان ضبط این پیام صوتی مشخص نیست. اما اشاره سرکرده القاعده به تهاجم روسیه، می‌تواند حاکی از آن باشد که این پیام صوتی پس از آغاز حملات هوایی روسیه به مواضع مخالفان بشار اسد ضبط شده باشد. روسیه حملات هوایی خود را بیش از یکماه پیش آغاز کرد.

در حالی که ایمن الظواهری ماه گذشته در یک پیام صوتی گروه تروریستی داعش، و سرکرده آن یعنی ابوبکر البغدادی را "فتنه گر" دانسته بود، وی در پیام صوتی تازه خود خواستار اتحاد همه پیکارجویان اسلامگرا در سوریه و عراق علیه دشمن مشترک شده است.

سرکرده القاعده در پیام تازه خود گفته است: "برادران مجاهدم از همه گروه‌ها و در همه مکان‌ها، ما اکنون با تهاجم آمریکا، اروپا و روسیه مواجه هستیم. اکنون برعهده ما است تا از ترکستان شرقی تا مراکش متحد شویم."

به گزارش رویترز این پیام می تواند به نوعی دعوت از گروه حکومت اسلامی برای اتحاد و مبارزه مشترک تلقی شود.
تاریخ : دوشنبه 11 آبان 1394 | 01:58 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • پارسیان دانلود