تبلیغات
نشانه های نزدیک بودن ظهور - عربستان در مقابله با انقلاب از اسرائیل تندتر شده است/ ارتش آمریکا قادر به مقابله با جمهوری اسلامی نیست
فرمانده کل سپاه گفت: عربستان سعودی خائن در مقابله با انقلاب اسلامی از صهیونیست‌ها هم تندتر شده است.

به گزارش
شریان نیوز، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در همایش غزه نماد مقاومت که در تالار ایوان شمس برگزار شد، با اشاره به خیانت‌های آل‌سعود به جامعه اسلامی و دخالت در مصر و هم‌پیمانی با اسرائیل و آمریکا اظهار داشت: عربستان سعودی خائن در مقابله با انقلاب اسلامی از صهیونیست‌ها هم تندتر شده است.

سرلشکر جعفری ادامه داد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی تلاش کردند تا جلوی گسترش انقلاب را بگیرند و یک جنگ تمام‌عیار را ضد کشور به راه انداختند که نتیجه آن استحکام ریشه‌های انقلاب و صدور آن بود.

وی با بیان اینکه مقاومت در چند سال اخیر گسترش یافته، یادآور شد: غزه با این جغرافیای محدود دارای یک مردمی غیور و مومن است که در مقابل دشمنان ایستادگی می‌کند و توانسته‌اند در مقابل یک رژیم خون‌آشام و تا بن دندان مسلح مقاومت کنند و اگر آمریکا و اسرائیل عقل داشتند به درگیری‌ها و دشمنی‌ها ادامه نمی‌دادند.

فرمانده کل سپاه با اشاره به تلاش آمریکا برای به راه انداختن جنگ‌های مختلف در منطقه غرب آسیا، گفت: آنها زمینه‌چینی کردند که با حمله به عراق و افغانستان جمهوری اسلامی ایران را در حلقه محاصره قرار دهند و در سال 86 محاصره نظامی ایران تکمیل شده بود که آنها متوجه شدند که با این اقدامات نتیجه نمی‌گیرند و امروز در عراق یک حکومت طرفدار و همراه انقلاب اسلامی ایجاد شده و آمریکا می‌داند که هیچ ارتشی قادر به مقاومت و ایستادگی در برابر بیداری اسلامی و انقلاب اسلامی را ندارد و قطعا ارتش آمریکا نیز چنین توانایی را نخواهد داشت.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه استکبار تلاش کرد تا از داخل اسلام علیه انقلاب استفاده کند، گفت: امروز آل‌سعود و عربستان با حمایت از داعش و تروریست‌های سوریه بیشترین خیانت‌ها را به جهان اسلام و بیشترین خدمت‌ها را به آمریکایی‌ها انجام داده است.

وی ادامه داد: انقلاب مصر به این دلیل شکست خورد که راه سازش با آمریکا، اسرائیل و عربستان و راهی جز انقلاب اسلامی را در پیش گرفته بود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه استکبار داعش و جبهةالنصره را در سوریه و عراق و لیبی و یمن به وجود آورده تا با مقاومت اسلامی مقابله کند، عنوان داشت: امروز دل‌های مردم سوریه و عراق و لیبی با جمهوری اسلامی یکی شده و بسیج مردمی یک نیروی عظیم بی‌انتها در عراق و لیبی و سوریه شکل داده است که توانسته با تجربه و سازماندهی در برابر دشمنان ایستادگی کند.

سرلشکر جعفری یادآور شد: امروز بیش از 200 هزار نیروی سازمان یافته در کشورهای حوزه مقاومت به وجود آمده و آمریکا به این نتیجه رسیده که در مقابل بسیج مردمی نمی‌تواند هیچ اقدامی را انجام دهد.


تاریخ : چهارشنبه 30 دی 1394 | 06:27 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • پارسیان دانلود