تبلیغات
نشانه های نزدیک بودن ظهور - مطالب آبان 1394
خبرگزاری میزان-سردار حسین همدانی گفت: این تدبیر رهبر انقلاب بود كه از جوانان خود آنها استفاده كنیم برای دفاع، وگرنه حاج قاسم سلیمانی گفتند من یک لشگر از ایران ببرم سوریه جنگ را تمام میکنیم.
خبرگزاری میزان-گروه سیاسی: سردار شهید حسین همدانی در گفت و گو با  پایگاه اطلاع رسانی جوان همدان در تشریح نقشه ایران برای نجات سوریه از دست تروریست ها گفته بود:

« یکی از کارهایی که ما آنجا انجام دادیم کمک به ایجاد نیروهای مردمی بود. در ابتدا آنها میگفتند شما آمده اید اینجا یک ارتش دیگر برای ما درست کنید؟ پولش چه میشود؟ تسلیحاتش؟ میگفتیم راهبرد ما این است، مشارکت مردم برای کمک به دولت برای عبور از بحران. وقتی هم که نقش این نیروها به اثبات رسید و ما با این نیروها دمشق را نجات دادیم. آمدند گفتند این را ببرید زیر نظر ارتش! گفتیم این کار درست نیست. اگر میخواهید ارتش را تقویت کنید نیرو جذب کنید. این مدل اسلامی و تفکر بسیجی اولین ویژگی که دارد این است که داوطلب است. نیروی ارزان قیمت و پرسودی است. واقعاً متوجه نبودند تا زمانی که نتیجه این فعالیتها را دیدند.

آموزش خدمه تانک در ارتش یک سال طول میکشد، ما نیروها را در طول 12 روز آموزش میدادیم. وزیر دفاع اصلاً قبول نمیکرد تا اینکه آمدند همانجا سؤالهای فنی پرسیدند و واقعاً تعجب کرده بودند. اگر ما نیروها را از ایران میبردیم میگفتند ایران آموزش دیده اند. اما ما همان جوانان سنی، شیعه و علوی سوری را بسیج کردیم چراکه این تدبیر رهبر انقلاب بود كه از جوانان خود آنها استفاده كنیم برای دفاع، وگرنه حاج قاسم سلیمانی گفتند من یک لشگر از ایران ببرم سوریه جنگ را تمام میکنیم. الآن چندصد مربی کانون فرهنگی تربیت کرده ایم فرستاده ایم به مناطق مختلف سوریه حتی روستاهایی که داعش هست، تا کار فرهنگی بکنند. بنابراین آن خطایی که انجام شد خلأ ساختاری بود. حتی یک پلیس هم برای اعتراضات مردم تربیت نشده بود و این مشکل ساختاری موجب این مشکل شد. الآن هم هنوز ساختار جدید پلیس که با کمک دوستان نیروی انتظامی در آنجا تهیه کرده ایم پیاده نشده است.»


تاریخ : شنبه 30 آبان 1394 | 07:07 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات

روزنامه آمریکایی از طرح آمریکا و رژیم‌های عربی منطقه برای دور کردن مواضع رئیس‌جمهوری روسیه از ایران در بحران سوریه خبر داد.

خبرگزاری فارس: وال‌استریت ژورنال: آمریکا به‌دنبال اختلاف‌افکنی بین ایران و روسیه است

، روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال، به نقل از  آنچه که این روزنامه دیپلمات‌‌هایی خواند که برای پایان بحران طولانی سوریه تلاش می‌کنند، تصریح کرد: واشنگتن و متحدان عرب آن در منطقه در تلاشند روسیه را از ائتلاف با ایران که به بقای دولت بشار اسد کمک کرده است، خارج کنند.

این تلاش‌ها که با دیدارهای سران عرب منطقه با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه همراه بوده، در نظر دارد روسیه را قانع کند تا مدت باقی ماندن بشار اسد در قدرت، محدود باشد.

این روزنامه همچنین مدعی شد که اگر روسیه بخواهد به موضع ایران مبنی بر بقای اسد در قدرت ملتزم بماند، در سطح بین‌المللی راه حلی برای بحران سوریه به نتیجه‌ نخواهد رسید.

وال استریت ژورنال نوشت: مقامات آمریکایی و اروپایی امروز پنج‌شنبه با اشاره به اینکه افزایش تنش بین ایران و روسیه بر سر آینده سوریه قابل مشاهده است، این ادعا را مطرح کرده‌اند که ایران به علت محدودیت منابع، برخی نیروهای خود را در هفته‌های اخیر از سوریه خارج کرده است.

این روزنامه افزود: یپلمات‌های ارشد همچنین مدعی هستند، پوتین در دیدارهای اخیر خود با مقامات سعودی، اماراتی و اسرائیلی وعده داده است که در هر راه حل مبتنی بر گفت‌وگو درباره بحران سوریه، نفوذ ایران در سوریه کم خواهد شد.تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 | 04:26 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات
خبرگزاری میزان-رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در حال حاضر هیچ تصمیمی مبنی بر اعزام بسیجیان نیست، اگر بنا باشد اعزام عمومی کنند، وسایل نقلیه و اتوبوس‌ها در ایران برای اعزام مشتاقان به دفاع از حریم اهل بیت کم می‌آید. بسیاری از بسیجیان هستند که در صف، برای اعزام لحظه شماری می کنند.
پاسخ سردار نقدی به بسیجیانی که برای اعزام به سوریه اصرار می‌کردندبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، مراسم یادبود چهلمین روز شهادت سردار حاج حسین همدانی عصر سه شنبه با حضور گسترده مقامات لشگری و کشوری و همرزمان آن شهید در حسینیه فاطمه الزهرا (س) برگزار شد. در حاشیه این مراسم که سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز در آن حضور یافته بود، بسیجیان در پایان برنامه در مسیر خروج، راه را بر وی بستند.

نفر اول از بسیجیان خود را در مسیر سردار نقدی قرار داد و خطاب به وی گفت: چقدر باید صبر کنیم و شهادت یک به یک عزیزترین یاران انقلاب را ببینیم، من چطور برای دفاع از حریم اهل بیت به سوریه یا عراق بروم؟

در ادامه مسیر یکی دیگر از بسیجیان گفت: سردار شما را به خدا در اعزام بسیجیان به سوریه تعلل نکنید، چرا بسیجیان را اعزام نمی‌کنید؟ من می‌خواهم برای نابودی داعش و دفاع از حرم، به سوریه بروم.

یا دیگری اظهار داشت: من کجا ثبت نام کنم؟ چطور به سوریه بروم؟ چرا به درخواست‌های این جمع پاسخ مثبت نمی‌دهید؟

رئیس سازمان بسیج مستضعفین همچنان که به هر نحوی شده از یک یک این بسیجیان عبور می‌کرد، خود را به درگاه اول رساند و قبل از اینکه خارج شود، گروهی از جوانان جلوی او را در حالی که برای درخواست شرکت در جهاد علیه تکفیری‌ها، اصرار داشتند، سد کردند.

سردار نقدی در پاسخ به این جمع پر شور و مصمم گفت: اعزام عمومی نیست، و تنها کسانی اعزام می‌شوند که دارای تخصص و مهارت نظامی خاصی باشند.

در  این میان چند نفر از بسیجیان در حالی که کارت‌های خاصی را نشان می‌دادند، با صدای بلند اصرار می‌کردند که: ما تخصص داریم، پس چرا ما را اعزام نمی‌کنید؟!

وی در پاسخ گفت: در حال حاضر هیچ تصمیمی مبنی بر اعزام بسیجیان نیست، اگر بنا بر اعزام باشد تنها شما نیستید، بلکه اگر بنا باشد اعزام عمومی کنند، وسایل نقلیه و اتوبوس ها در ایران برای اعزام مشتاقان به دفاع از حریم اهل بیت کم می آید. بسیاری از بسیجیان هستند که در صف، برای اعزام لحظه شماری می‌کنند.

سردار نقدی با این حرف، صف فشرده بسیجیان را که همچنان بر درخواست خود اصرار می‌ورزیدند، شکست و از درگاه اول، به سختی عبور کرد و تا رسیدن به درب خروجی حسینیه حضرت زهرا (س)، این مراجعات و اصرارها ادامه پیدا کرد.

جمع زیادی از جوانان بسیجی با همهمه ای که به راه افتاده بود خود را به جلوی درب خروجی حسینیه رساندند و به طور جدی مانع خروج سردار شدند. از هر گوشه‌ای جوانی با صدای بلند برای اعزام به سوریه یا عراق اصرار می‌کرد. یکی به چهارده معصوم، قسم می داد، سید جوانی که آنطرف تر ایستاده بود به جدش رسول الله (ص) قسم می داد و دیگری می گفت: در آخرت از اینکه اجازه اعزام پیدا نکرده، به خدا شکایت خواهد کرد.

نوجوان بسیجی از انتهای جمعیت با حلقه‌ای از اشک که در چشمانش آماده چکیدن بود، می‌گفت: سردار من بچه سیدم، به جدم قسم که لحظه ای آرام نمی نشینم تا مرا به سوریه اعزام کنید، مگر ما، از امثال شهیدان مدافع حرم چه کم داریم که ما را به سوریه نمی فرستید!.

کار بالا گرفت و چندتن از مسئولین با بسیجیان اوقات تلخی کردند و گفتند: سردار نقدی کارهای زیادی دارد، بگذارید برود و به کارش برسد.

اما سردار نقدی باز هم تأکید داشت صحبت‌های بسیجیان را بشنود.

راه حسینیه بند آمده بود، نه کسی می توانست داخل شود و نه کسی می توانست خارج شود، همین باعث شد بر ازدحام و فشار جمعیت در آستانه در افزوده شود.

با درخواست سردار نقدی جمعیت آرامتر شد و فضا به گونه‌ای شد که تقریباً صدای بلند سردار را همه می‌شنیدند؛ در همین حال، وی گفت: فعلاً بنایی بر اعزام بسیجیان نیست؛ اگر روزی فرمان برسد و تصمیم بر اعزام عمومی باشد، همگی با هم، دست جمعی می رویم و آن روز دیر نیست.

با این حرف، جمعیت با صدای بلند صلوات فرستاد و راه برای عبور سردار نقدی باز شد و او از جمع عبور کرد.

انهای پیام/

تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 | 04:25 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات

حملات جدید پلیس بلژیک به افراد مرتبط با حوادث پاریس

شناسه خبر: 921430 سرویس: بین الملل
پلیس بلژیک

پلیس بلژیک 6 حمله جدید به افرادی که با حوادث خونبار پاریس در ارتباط بودند انجام داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العربیه، بلژیک اعلام کرد که در عملیات ائتلاف به رهبری آمریکا علیه داعش مشارکت خواهد کرد. این خبر پس از آن منتشر شد که پلیس بلژیک روز پنجشنبه شش حمله را در مناطق مختلف بروکسل در رابطه با بمبگذاری که خود را در خارج ورزشگاه ملی فرانسه منفجر کرد، انجام داد.
دفتر دادستانی فرانسه به خبرگزاری فرانسه گفت که این حملات به مناطقی صورت گرفت که مرتبط با "بلال هدفی" جوان 20 ساله‌ای بود که روز جمعه مواد منفجره‌ای را که به خود بسته بود منفجر کرد. این حملات در بروکسل و مناطق حومه نظیر اوکل، جته و مولنبیک بوده که به سنگر افراطی‌ها معروف است.
پلیس اعلام کرد که این حملات مناطقی را هدف قرار داد که شامل اقوام بلال هدفی، دوستان و دیگر افرادی که مستقیما با وی در ارتباط بودند، بوده است.
هدفی یکی از سه نفری بود که خود را در بیرون از ورزشگاه ملی فرانسه منفجر کرد که طی آن یک نفر کشته شد. وی زمانی خود را منفجر کرد که بازی دوستانه فوتبال میان آلمان و فرانسه با حضور 80 هزار تماشاگر از جمله "فرانسوا اولاند" رئیس جمهور فرانسه در حال برگزاری بود.
بازرسان گفته‌اند که هدفی ملیتی فرانسوی داشته که در بلژیک زندگی می‌کرد و مدت زمانی را نیز در سوریه سپری کرده است.
پلیس همچنین یک نفر دیگر را در حمله‌ای جداگانه به "لائیکن" در حومه شمال غرب بروکسل که در ارتباط با حملات فرانسه بوده بازداشت کرد. این شخص ارتباطی با هدفی نداشته است.
این منابع اعلام کردند که نقش این شخس در حملات اخیر در حال بررسی است.

این در حالی است که پلیس فرانسه روز گذشته در ادامه عملیات ضدتروریستی خود به کلیسایی در منطقه سنت‌دونی، در شمال پاریس یورش برد.

این کلیسا نزدیک محلی قرار داشت که پلیس عملیاتی هفت‌ساعته را برای دستگیری مظنونان حملات تروریستی جمعه‌شب به پاریس اجرا کرد.

منابع خبری فرانسوی همچون فرانس24 نیز گزارش دادند که «دست‌کم» 2 تن در عملیات دیروز پلیس فرانسه در شمال پاریس کشته شدند.

شبکه تلویزیونی آر.تی.ال. گزارش داد که کشف موبایلی در سطل آشغالی نزدیک سالن کنسرت باتکلان در پاریس، پلیس را به محل اختفای مظنونان به مشارکت در حملات پاریس در سنت‌دونی هدایت کرد.

سالن کنسرت باتکلان جایی بود که تروریست‌ها جمعه‌شب با گروگان‌گیری تماشاگران در آن، 89 تن از آن‌ها را به قتل رساندند.

تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 | 04:21 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات

نخست وزیر انگلیس امروز(چهارشنبه) اظهار کرد، ترجیح می‌دهد هر گونه مداخله نظامی انگلیس علیه داعش در سوریه با حمایت شورای امنیت سازمان ملل انجام شود اما در عین حال چنین حمایتی برای این مداخله حیاتی نیست.

نخست وزیر انگلیس امروز(چهارشنبه) اظهار کرد، ترجیح می‌دهد هر گونه مداخله نظامی انگلیس علیه داعش در سوریه با حمایت شورای امنیت سازمان ملل انجام شود اما در عین حال چنین حمایتی برای این مداخله حیاتی نیست.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، در حال حاضر انگلیس در حملات هوایی علیه تروریست‌های داعش در عراق شرکت دارد و دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس گفته است، طرحی را به منظور گسترش دامنه حملات هوایی انگلیس برای هدف قرار دادن مواضع داعش در سوریه به پارلمان ارائه خواهد کرد.

کامرون در سخنرانی در پارلمان انگلیس در پاسخ به این که برای اجرای طرح مداخله نظامی در سوریه منتظر قطعنامه سازمان ملل خواهد بود گفت: اهداف روسیه با ما متفاوت است و آنها بارها تهدید به وتوی چنین قطعنامه‌ای کرده‌اند.

وی در ادامه گفت: البته همواره این قابل ترجیح است که در چنین شرایطی حمایت کامل شورای امنیت سازمان ملل را از خود داشته باشیم اما باید بگوییم اول از همه آنچه که مهم است این است که هر گونه اقدامی که ما در این خصوص انجام دهیم هم قانونی خواهد بود و هم به حفاظت از کشورمان کمک خواهد کرد.


تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 | 04:17 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات

 

نیروی دریایی آمریکا روز گذشته اعلام کرد ناو هواپیمابر "یو اس اس هری اس ترومن" و جنگنده های آن به خاورمیانه اعزام شدند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، به نقل از پایگاه اینترنتی هیل، نیروی دریایی آمریکا روز گذشته اعلام کرد ناو هواپیمابر "یو اس اس هری اس ترومن" و جنگنده های آن به خاورمیانه اعزام شدند. "هری اس ترومن" به ناو هواپیمابر "شارل دو گل" فرانسه در خلیج فارس ملحق می شود و به نابودی گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه کمک خواهد کرد.

 

 
اعزام این ناو هواپیمابر یک روز پس از حملات تروریستی داعش در پاریس انجام شد؛ اما از مدتها پیش برنامه ریزی شده بود. گفته می شود وجود دو ناو هواپیمابر در منطقه به ائتلاف بین المللی آمریکا اجازه می دهد حملات هوایی  خود را علیه گروه تروریستی داعش افزایش دهند.
 
 
ناو هواپیمابر "یو اس اس تئودور روزولت" نیز ماه گذشته خلیج فارس را ترک کرد. فرانسه نیز هفته گذشته دستور اعزام ناو "شارل دو گل" را صادر کرد. این ناو هواپیمابر فرانسوی از چهارشنبه در خلیج فارس مستقر خواهد شد.
 
 
ناو هواپیمابر "یو اس اس هری اس ترومن" ایستگاه خود را در شهر "نورفک" انگلستان ترک کرده است و انتظار می رود در چند ماه آینده به خاورمیانه برسد.


تاریخ : سه شنبه 26 آبان 1394 | 02:23 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات


بین الملل > خاورمیانه - ایرنا نوشت:محمد علی الحوثی رئیس کمیته انقلابی عالی جنبش انصار الله گفت: دستیابی به توافق درباره مقامات ذی صلاح شرکت کننده در مذاکرات لازم است وصحبت های زیادی در این خصوص مطرح شده است وما امیدواریم عربستان این بار دست از لجاجت بردارد تا ما مجبور به موشک باران ریاض نشویم.

به گزارش روزنامه یمنی الثوره محمد علی الحوثی افزود: در صورت عدم دستیابی به توافق با طرف دیگر ( هادی) در خصوص مقامات ذی صلاح شرکت کننده در مذاکرات آنها ( هادی) وهم پیمانانشان به ژنو 2 نخواهند رفت.

الحوثی ادامه داد پیشنهادهای مطرح شده برای توقف تجاوز عربستان به یمن بدون پاسخ نخواهد ماند وهیچ یک از ما تاکنون دعوتنامه رسمی دریافت نکرده ایم تا موضع کامل خود را بیان کنیم.

وی با اشاره به تناقض در سخن وعملکرد هادی رئیس جمهوری فراری ومزدورانش گفت: آنها حضور در مذاکرات را مشروط به پایبندی ما به قطعنامه 2216 کردند وادعا می کنند حضور ما در مذاکرات بدون شرط صورت می گیرد این یک شرط است ونشان دهنده تناقض درسخن و عملکرد واقعی آنها می باشد.

الحوثی گفت وگوی واقعی را منوط به پایان دادن به عملیات جنگی علیه یمن دانست وگفت: به همین دلیل ما به خاطر مردم یمن امتیاز می دهیم.

وی در صورت تداوم تجاوز عربستان به یمن وتداوم لجاجت های این کشور گفت: امیدواریم مجبور نشویم ریاض را موشک باران کنیم .
عربستان با ائتلاف 9 برخی کشورهای عربی و آمریکا از ششم فروردین سال جاری حملات گسترده ای را علیه یمن آغاز کرد تا «عبد ربه منصور هادی» رییس جمهوری مستعفی و فراری این کشور را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن انقلابی های یمنی که امنیت شهرهای این کشور را تامین می کنند، جلوگیری کند.

در اثر این حملات تاکنون هزاران یمنی از جمله شمار زیادی از زنان و کودکان شهید و یا مجروح شده و ده ها هزار نفر نیز آواره و 80 درصد تاسیسات زیربنایی، خدماتی و درمانی این کشور ویران شده است.تاریخ : یکشنبه 24 آبان 1394 | 01:51 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات
کلمات قصارمذهبی درتلگرام افتتاح شدازدوستان جهت تبلیغ این کانال تشکرمیکنیم


https:telegram.me/klamatghesar


تاریخ : پنجشنبه 21 آبان 1394 | 03:22 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات
فرمانده نیروی هوایی آمریکا:

فرمانده نیروی هوایی آمریکا به لزوم ارسال نیروی زمینی آمریکا برای مبارزه با داعش در سوریه تاکید کرد.
 
به گزارش  اسپوتنیک، «دبورا لی جیمز» فرمانده نیروی هوایی ارتش آمریکا امروز-سه‌شنبه- گفت که برای از بین بردن داعش در سوریه، حضور نیروهای آمریکایی در خاک این کشور ضرورت دارد.


 لی جیمز که در حمایت از تصمیم «باراک اوباما» رییس‌جمهوری آمریکا برای فرستادن مستشاران آمریکایی به سوریه حمایت می‌کرد، گفت: «نیروی هوایی بسیار تاثیر گذار و مثبت عمل می‌کند و می‌تواند کار‌های زیادی انجام دهد. اما برای نابودی داعش در سوریه، به حضور نیروهای آمریکایی در خاک این کشور نیاز است.»
 
 «اشتون کار‌تر» وزیر دفاع آمریکا نیز روز گذشته-دوشنبه- گفته بود که مذاکرات برای ارسال نیروهای بیشتری به داخل سوریه در حال برگزاری است.


تاریخ : پنجشنبه 21 آبان 1394 | 03:15 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات
در چهارمین سالگرد شهادت شهید تهرانی‌مقدم مطرح شد؛
واکنش رهبر انقلاب به علنی کردن شهر موشکی سپاه
سردار رشید جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسلح از نظر رهبری درباره رونمایی از شهر موشکی سپاه خبر داد.

0

، سردار رشید از نظر رهبری درباره رونمایی از شهر موشکی سپاه خبر داد.

 

سردار غلامعلی رشید، جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسلح در چهارمین سالگرد شهادت شهید تهرانی‌مقدم که در حسینیه امام رضا (ع) هوافضای سپاه برگزار شد خاطر نشان کرد:  17 مهر خدمت رهبری مشرف شدیم و ایشان فرمودند، "که کار تبلیغاتی سردار حاجی زاده کار خوبی بود که شهر موشکی را نشان داد و برای مردم جالب بود؛ گویش ایشان هم خوب بود" سردار حاجی‌زاده در آن مراسم دو مدال افتخار گرفت.تاریخ : پنجشنبه 21 آبان 1394 | 02:19 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات
نخست وزیر ترکیه از بررسی اقدام نیروی زمینی این کشور در سوریه در قالب نیروی مشترک با ائتلاف به اصطلاح ضد داعش خبر داد.
به گزارش مشرق به نقل از استارت فور، «احمد داود اوغلو» نخست وزیر ترکیه از بررسی مداخله نیروی زمینی این کشور در سوریه به بهانه مقابله با داعش خبر داد.

داود اوغلو روز گذشته گفت ترکیه در حال بررسی مشارکت در یک نیروی زمینی ائتلافی برای جنگ با داعش در سوریه است.

ترکیه همواره خواستار ایجاد یک منطقه حایل امن در مناطق شمالی سوریه بوده است که در صورت تشکیل یک نیروی زمینی مشترک از سوی ائتلاف به اصطلاح ضد داعش کمک زیادی به تحقق این خواسته طولانی مدت ترکیه در سوریه خواهد کرد.

روز گذشته نیز رئیس جمهور ترکیه از نزدیک شدن دیدگاه های متحدان این کشور به هم درباره تشکیل منطقه حایل در شمال سوریه خبر داده بود.


تاریخ : چهارشنبه 20 آبان 1394 | 07:07 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات

السیسی

بر اساس گزارش رسانه های صهیونیستی با گذشت 5 سال از آغاز انقلاب 25 ژانویه که به سرنگونی رژیم دیکتاتور حسنی مبارک منجر شد، اکنون فراخوان‌ها در شبکه های اجتماعی برای تظاهرات گسترده در سالروز انقلاب 25 ژانویه با هدف «سرنگونی رژیم کنونی» افزایش یافته است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی با اشاره به افزایش فراخوان برگزاری تظاهرات گسترده در سالروز انقلاب 25 ژانویه برای سرنگونی رژیم کنونی اعلام کرد: عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر در سفری ناگهانی به شهر ساحلی اسکندریه رفت که با بحران سیلاب و قطع برق مواجه است، در حالیکه تعامل بد دولت با این بحران منجر به استعفای استاندار شد و از سوی دیگر با تشدید مشکلات ساکنان این استان، تظاهرات های اعتراض آمیز علیه دولت  السیسی برگزار شد.

در این گزارش آمده است که اواخر هفته گذشته رسانه های خبری آمریکا به نقل از برخی منابع صهیونیست ابراز نگرانی کردند که السیسی در نتیجه بحران هایی که رژیم وی با آن مواجه است، نتواند دوره ریاست جمهوری خود را به پایان ببرد و از جمله این بحران ها نیز تهدیدات تروریستی و خطراتی است که سلامت جانی السیسی پس از گذشت یک سال و 5 ماه از ریاست جمهوری وی را تهدید می کند.

کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی در ادامه گوشه هایی از اعتراضات علیه السیسی و تصاویری از منازل و خیابان های آب گرفته اسکندریه و قطعی برق و مشکلات متعدد ساکنان این استان را پخش کرد.تاریخ : سه شنبه 19 آبان 1394 | 04:13 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات
خبرگزاری میزان-وزیر خارجه رژیم آل سعود در ادامه اظهارات مقام های عربستان که نشان از شکست سیاست های این کشور دارد مدعی شد که ایران در سطح جهان دوستی ندارد.
وزیر خارجه عربستان: ایران در سطح جهان دوستی نداردبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری میزان"عادل الجبیر"، در حاشیه نشست مقام های کشورهای عربی و آمریکای لاتین در ریاض در مصاحبه با شبکه العربیه مدعی شد: ایران به دلیل ضعف موضع بین المللی خود در تلاش برای ایجاد رابطه با کشورهای منطقه آمریکای لاتین است.

وی با ادعای اینکه ایران دوستان زیادی در سطح جهان ندارد، مدعی شد: نزدیک شدن مناسبات کشورهای عربی با کشورهای آمریکای لاتین انزوای ایران را در جهان بیشتر می کند.

وزیر خارجه رژیم آل سعود در ادامه ادعاهای بی اساس خود اظهار داشت: تهران ضعیف شده و هیچ دوستی در سطح جهان ندارد و در صدد دوستی با هر کشوری است.
تاریخ : سه شنبه 19 آبان 1394 | 09:42 ق.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات
خبرگزاری میزان - رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت که در بحبوحه رو به وخامت گذاشتن اوضاع امنیتی خاورمیانه، امنیت اسرائیل اولویت واشنگتن است.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان ، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، بار دیگر فلسطینی‌ها را به خاطر مقابله با اشغالگران، مورد حمله قرار داد و بر تعهد به امنیت صهیونیست‌ها تأکید کرد.تاریخ : دوشنبه 18 آبان 1394 | 07:29 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات

یکی از فرماندهان نیروهای وفادار به «عبد ربه منصور هادی» رئیس جمهور فراری و مستعفی یمن گفت: بیش از 400 سرباز سودانی به عنوان بخشی از ائتلاف در حال جنگ علیه نیروهای انصارالله که از ماه مارس آغاز شده است، وارد عدن شده اند.
باشگاه خبرنگاران:  ۴۰۰نیروی سودانی روز دوشنبه وارد شهر بندری عدن در یمن شدند تا از نیروهای طرفدار منصور هادی حمایت کنند.
 
به گزارش خبرگزاری فرانسه ، یکی از فرماندهان نیروهای وفادار به «عبد ربه منصور هادی» رئیس جمهور فراری و مستعفی یمن گفت: بیش از 400 سرباز سودانی به عنوان بخشی از ائتلاف در حال جنگ علیه نیروهای انصارالله که از ماه مارس آغاز شده است،  وارد عدن شده اند.

وی در مصاحبه با فرانس پرس افزود این نیروها به 500 سرباز سودانی دیگر خواهند پیوست که 19 اکتبر وارد عدن شدند.


تاریخ : دوشنبه 18 آبان 1394 | 07:25 ب.ظ | نویسنده : حسین دومان | نظرات
تعداد کل صفحات : 3 :: 1 2 3
لطفا از دیگر صفحات نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • پارسیان دانلود